0212 706 02 60

info@versusmimarlik.com

Fuar Takvimi

İzmir 3. Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı

Ege Bölgesi’nde gerçekleşen en büyük ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri, ağaç işleme makineleri fuarı İzwood ve İzmir Mobilya Yan Sanayi, 15-18 Nisan 2020 tarihleri arasında sektörü üçüncü kez bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Detaylar

Rail Industry Show, Demiryolu Endüstrisi, Altyapı ve Teknolojileri Fuarı

RAIL INDUSTRY SHOW; Demiryolu Endüstrisi Altyapı ve Teknolojileri Fuarı, ülkemizin demiryolu hatları ve aynı zamanda demiryolu endüstrisi açısından kalbi konumunda olan Eskişehir’de 14-16 Nisan 2020 tarihlerinde düzenlenecektir.

Detaylar

Rising City Bursa Gayrimenkul Fuarı, 5. Konut, İşyeri, Arsa, Yatırım ve Finansman Fuarı

Tüyap Bursa ve BTSO işbirliği ile hazırlanan fuar, gayrimenkul sektörünün liderlerini tek çatı altında toplayarak oluşturduğu güçlü sinerji ile sadece yurt içinden değil, yurt dışından önemli yatırımcıları bu yıl da şehrimizde buluşturuyor. Arabistan, Kuveyt, Katar ve Dubai’nin gayrimenkul için Türkiye’yi seçmesi, gerek ülke ekonomisine gerek yapılacak olan yeni projelere katkı sağlıyor.

Detaylar

Bursa Yapı Fuarı, 18. Yapı, İnşaat Malzemeleri, Dekorasyon ve Aksesuarları, Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve Teknolojileri Fuarı

Son yıllarda inşaat, tesisat ve doğalgaz sektöründe yapılan yatırımlar ile önem kazanan, sanayinin gelişmesiyle artan göçün konut ihtiyacını oluşturduğu endüstri şehri Bursa’da 18 yıldır başarı ile düzenlenen Bursa Yapı Fuarı, bölgenin güçlü buluşmasına yine öncülük ediyor.

Detaylar

Doğu Anadolu Erzurum İnşaat 2020, 2. Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı

DOĞU ANADOLU – ERZURUM İnşaat, 2.Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı Tüyap Anadolu Fuarları Anonim Şirketi tarafından, T.C. Erzurum Valiliği, Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası, Erzurum Ticaret Borsası, Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Erzurum İnşaat Mühendisleri Odası’nın değerli destekleri ile 9-12 Nisan 2020 tarihleri arasında Tüyap Erzurum-Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Detaylar

Doğu Anadolu Erzurum Kent 2. Belediye İhtiyaçları, Kent Mobilyaları, Park Bahçe Düzenlemeleri, Çevre Teknolojileri Ve Spor Tesisleri Fuarı

DOĞU ANADOLU – Erzurum Kent, 2. Belediye İhtiyaçları, Kent Mobilyaları, Park Bahçe Düzenlemeleri, Çevre Teknolojileri ve Spor Tesisleri Fuarı Tüyap Anadolu Fuarları Anonim Şirketi tarafından, T.C. Erzurum Valiliği, Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası, Erzurum Ticaret Borsası, Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin değerli destekleri ile 9-12 Nisan 2020 tarihleri arasında Tüyap Erzurum-Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Detaylar

Doğu Anadolu Erzurum 2. Gayrimenkul Fuari

DOĞU ANADOLU – ERZURUM 2.Gayrimenkul Fuarı Tüyap Anadolu Fuarları Anonim Şirketi tarafından, T.C. Erzurum Valiliği, Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası, Erzurum Ticaret Borsası, Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Alansı’nın değerli destekleri ile 9-12 Nisan 2020 tarihleri arasında Tüyap Erzurum-Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Detaylar

Diyarbakır Tarım Hayvancılık Fuarı, 11. Ortadoğu Tarım,Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı

TARIM SEKTÖRÜNÜN BEKLENEN BULUŞMASI… DİYARBAKIR TARIM HAYVANCILIK FUARI, TARMAKBİR işbirliği ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Diyarbakır Valiliği, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Ziraat Odaları Birliği, Tarım Kredi Kooperatifleri Birliği, Diyarbakır Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Diyarbakır Ticaret Borsası destekleri ile 7-11 Nisan 2020 tarihleri arasında TÜYAP Diyarbakır Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Detaylar

Kayseri Tarım Fuarı – Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı

Kayseri Tarım Fuarı 4-8 MART 2020 tarihleri arasında Kayseri OSB –TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde!

Detaylar

Automechanika Istanbul – Türkiye’nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı

Nisan 2019’da toplam 1,397 katılımcının dünyanın dört bir köşesinden gelen 48,737 ziyaretçi ile buluştuğu Automechanika İstanbul rekor sayılarla sonuçlandı. Türk ve Avrupa endüstrilerini bir araya getiren bu fuar, Türkiye için olduğu kadar çevre ülkeler için de önemli bir buluşma platformu haline geldi. Bir sonraki Automechanika Istanbul 2-5 Nisan 2020’de gerçekleşecek!

Detaylar
×