0212 706 02 60

info@versusmimarlik.com

Fuar Takvimi

Konya Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı

KONYA TARIM 2020 Konya 18. Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı kuruluşumuz TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş tarafından 17-21 Mart 2020 tarihleri arasında Konya Ticaret Odası – TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Detaylar

Erzurum Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı – Gıda, İçecek Ürünleri, Yöresel Ürünler, Gıda İşleme, Unlu Mamüller Teknolojileri, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Mağaza Market Ekipmanları Fuarı

Kuruluşumuz Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş. Tarafından, T.C. Erzurum Valiliği, Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Erzurum Ticaret Ve Sanayi Odası (ETSO), Erzurum Ticaret Borsası (ETB), Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Desteği Ile Düzenlenen, Erzurum Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı 16-20 Ekim 2019 Tarihleri Arasında TÜYAP Erzurum-Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi’nde Gerçekleştirilecektir.

Detaylar

Uluslararası Konfeksiyon Makinesi Fuarı

Türkiye’nin ve dünyanın son teknolojili, verimli ve sofistike makinelerinin imalatını yapan firmalarının yer alacağı Konfeksiyon Makinesi Fuarı, 17-20 Eylül 2020 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde sektörün buluşma noktası olacak..

Detaylar

İstanbul Oyuncak Fuarı Oyuncak, Oyun ve Bebek Fuarı

Tüyap Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. (TÜYAP) ve Oyuncakçılar Derneği (OYDER) ile Ticaret Bakanlığı’nın yanı sıra KOSGEB desteğiyle düzenlenen ‘İstanbul Oyuncak Fuarı 2019’ 2’nci kez tüm sektörü tek çatı altında buluşturdu. Yoğun bir katılımın yaşandığı fuarda geçen yıla oranla yurt dışı ziyaretçi sayısında yüzde 69 artış sağlandı. Hem yerli hem de yabancı ziyaretçiler, peluşlardan yapbozlara, tahta oyuncaklardan dış mekan ürünlerine, zeka geliştirici oyuncaklardan robotlara kadar binlerce ürünü tek tek inceleme fırsatı buldu.

Detaylar

Expomed Eurasia, Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma, Rehabilitasyon, Laboratuvar Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Fuarı

İSEK ve MASSİAD destekleri ile fuarda kurulan İnovasyon Alanı’nın bu yılki konuşmacılarından biri de Leyla Alaton oldu. Sektörün yerli ve millileşme noktasında çalışması gerektiğinin altını çizen Alaton, önceliğin iç pazara satışa verilmesi gerektiğinin altını çizdi. Sektörü ölçeklendirilmesi gerektiğini belirten Alaton, sektörün önceliklerinin belirlenmesi gerekliliğine vurgu yaptı.

Detaylar

Avrasya Pencere Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler Fuarı

Pencere Üretim Makineleri, Pencere Üretim Teknolojileri, Pencere Profil, Profil Üretim Makineleri, Profil Üretim Teknolojileri, Pencere Mekanizmaları, Pencere Yan Sanayii, Cephe Sistemleri,Yalıtım Malzemeleri gibi birçok alanda faaliyet gösteren firmaları ile sektör profesyonellerinin bir araya geleceği Avrasya Pencere Fuarı, Avrasya Cam ve Avrasya Kapı Fuarları ile eş zamanlı olarak düzenlenecek.

Detaylar

Avrasya Kapı, Uluslararası Kapı, Kepenk, Kilit, Panel, Pano, Bölme Sistem ve Aksesuarları Fuarı

Avrasya Kapı 2020, 4-7 Mart tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde. Kapı Aksesuarları, Kapı Üretim Makineleri, Kapı Aksesuarları, Kilit ve Kontrol Sistemleri gibi birçok alanda sektörünün lideri konumundaki firmaların 100’ün üzerinde ülkeden sektör profesyonelleri ile bir araya geleceği Avrasya Kapı 2020, Avrasya Pencere ve Avrasya Cam Fuarları ile eş zamanlı olarak düzenlenecek.

Detaylar

Avrasya Cam 10. Cam Ürünleri ve Uygulamaları, Üretim-İşleme Teknolojileri ve Makineleri, Tamamlayıcı Ürün ve Kimyasalları Fuarı

Endüstriyel Cam Ürünleri,Endüstriyel Cam Uygulamaları,Cam Üretim Teknolojileri,Tamperli Cam,Cam Üretim Makineleri,Cam İşleme Makineleri,Cam Üretim ve İşleme Teknolojileri gibi birçok alanda faaliyet gösteren firmalar ile sektör profesyonellerinin bir araya geleceği Avrasya Cam Fuarı, Avrasya Pencere ve Avrasya Kapı Fuarları ile eş zamanlı olarak 4-7 Mart 2020 tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenllenecek..

Detaylar

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı

1978’den bu yana düzenlenen Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, yapı sektörünün bütün bileşenlerini bir araya getiren en büyük ve en önemli “Yapı Fuarı” olma özelliğini sürdürmektedir. Düzenlendiği ilk yıldan günümüze kadar geçen sürede sektör profesyonellerinin verdikleri destek ve katkıyla her yıl büyüyerek katılımcı ve ziyaretçi sayısını arttırmayı başarmıştır.

Detaylar

Doğu Anadolu- Erzurum Tarım Fuarı Tarım,Tarımsal Mekanizasyon, Tarla Teknolojileri Fuarı

Tarım Ve Hayvancılık Sektörünün Bölgedeki Buluşması Tüyap Erzurum’da…

Detaylar
×