0212 706 02 60

info@versusmimarlik.com

Kiralık Truss Sistemleri

Kiralık Turss Sistemleri Model ve Çeşitleri

Tanıtımı kaliteli ve dikkat çekici bir zeminde yapmak için kiralık truss sistemleri ideal bir çözüm sunar. Truss sistemler, bir fuar standı türü olarak, gösterişli yapısıyla büyük bir alanı kapsamaktadır. Tanıtılacak ürünün çeşidine göre genelde büyük çaplı malzemelerin beklentisini karşılar. Bu açıdan endüstriyel tanıtım malzemelerine uygun zemin yarattığı söylenebilir.

Truss Sistem Kiralamanın Avantajları

Fuar stantlarına sık aralıklarla ihtiyacınız olmuyorsa, kiralık truss sistemleri kullanmak ekonomik açıdan daha avantajlı olacaktır. Çünkü donanımlı bir reklam alanı sağlar ve kiralamak bütçeye daha fazla uygun gelecektir. Satın almak istenirse epey maliyetli olabilir. Truss sistemler bir ürünün çok talep edilir olduğunu hissettiren, özel tasarımlardır. Tasarımın ekleme ile değiştirilmesi ve aydınlatma detayları firma beklentileri doğrultusunda değişebilecektir.

Kiralık Turss Sistemleri Tasarım ve Planlama

Her türlü etkinlik, organizasyon, tanıtım, fuar, kongre, konser, düğün gibi projelerde kullanılmak üzere istenilen özelliklerde truss sistemi kiralama hizmeti bulunmaktadır.

Truss kafes sistem stantlara verilen isimdir. Organizasyonun yapılacağı özelliğe göre istenilen boyutlarda tasarlanabilmektedir. Bu standlar pahalı ve büyüklükleri açısından saklanması güç olduğundan dolayı genellikle düzenlenen organizasyonlar için kiralanması tercih edilmektedir.

Kiralık truss sistemleri model ve çeşitleri oldukça farklılık göstermektedir. Bu farklılık boyutlarından kaynaklanmaktadır. Organizasyonun büyüklüğü ve kapsamı çerçevesinde kiralanan truss sistem şekillendirile bilinmektedir.

Truss Sistemlerin Kullanım Alanları

Kiralık truss sistemleri model ve çeşitleri açısından bahsedildiği üzere organizasyonun yapısına göre çeşitlilik göstermektedir. Bu sistemler son derece modern, endüstriyel tarzda, şık ve işlevseldir. Büyük organizasyonlar tarafından çok talep görür, tercih edilir. Truss sistemlerin büyüklükleri ve görkemli yapıları sayesinde haşmet ve heybeti temsil ettiğinden dolayı genellikle firmalar tarafından organizasyonlar için kiralanırlar.

Özellikle kiralık truss sistemleri model ve çeşitleri yönüyle çeşitli televizyon programları, konserler, mitingler gibi bir çok etkinlik için kullanılır. Bu tarz organizasyonlarda kullanım amacı genellikle görüntüsünden dolayı yarattığı heybet ve büyük algısıdır. Oldukça da estetik ve ışıldayan bir yapısı da bulunmaktadır.

Bu büyük yapıların kurulumu da tam tersine oldukça kolaydır. Kiralık truss sistemleri model ve çeşitleri açısından istenilen şekilde kurulumunun sağlanması da büyük kolaylık yaratır. Truss sistemlerin imalatında kullanılan malzemeler oldukça hafif dokulu ürünlerdir. Bundan dolayı da bu sistemlerin taşınması, kurulumu oldukça kolaydır. Bu kolaylıkta aynı zamanda tercih nedenleri arasında yer almaktadır.

Kiralık truss sistemleri model ve çeşitleri için verimli sonuç alınması isteniyor ise mutlaka uzman ve tecrübeli ekiplerden destek alınması gerekmektedir. Daha önce çok defa bu sistemlerin tasarımı, kurulumu ve toplanmasını gerçekleştiren uzmanlardan destek alındığı sürece organizasyon esnasında herhangi bir sorun ile karşılaşılmaz.

Truss Sistemlerin Sağladığı Kolaylıklar

Truss sistemler fazlasıyla modüler olmaları nedeniyle istenilen ölçülerde konunun uzmanları tarafından hazırlanabilmektedir. Bu sistemler yapıları itibariyle çok büyük olduklarından kiralanması yoluna başvurulur. Bu da truss sistemlerin kullanımı açısından son derece yararlı bir yaklaşımdır.

Bu sistemin kolaylıkları ve sınırsızlığı istenilen ölçülerde istenildiği kadar enine ve boyuna genişletilebilme imkanı tanımasıdır. İşte bu nadide özellik truss sistemleri diğer stand sistemlerinden fazlasıyla ayırır.

Truss sistemin yapısında kullanılan malzemelerinin hafif olması, kolay taşınması ve kurulumun yapılması demek sağlam olmadığı anlamına gelmemektedir. Tam tersine bu sistem son derece sağlam ve dayanıklılık gösterir.

Truss Sistemin Yarattığı İnkar Edilemez Etki

Truss sistemler büyük organizasyonların büyük standları olarak bilinir. Konserlerin, mitinglerin vazgeçilmezi olmasının dışında fuara katılan firmaların da çok başvurdukları bir sistem çeşididir. Fuarlarda sergiledikleri ürünler büyük malzemeler, makinalar, büyük çaplı ürünler ise firmalar truss sistemleri kiralama yoluna giderler.

Truss Sistemlerin Kurulumunda Uzmanlar İle Çalışmak

Truss sistemler büyük devasa yapılar olduğu için elbette uzman kadrolar ile çalışmak doğru olandır. Bunun yanı sıra truss sistemleri kiralar iken beraberinde bir takım donanımlarda kiralanmaktadır. Led Işıklandırma, çeşitli aydınlatmalar, podyum, çeşitli büyüklüklerdeki ekranlar gibi çok çeşitli yan ürünleri de beraberinde getirip, organizasyonun özelliğine göre sisteme adapte etmek gerekmektedir.

Truss sistem nerede kullanılırsa kullanılsın hiç fark etmeksizin en etkili fuar alanı, düğün organizasyonu, konser alanı ya da miting alanı olarak hafızalarda yer etmektedir. İşte bu özellik hafızalara kazınma, unutulmama, çarpıcı, heybetli ve etkili görüntü arayanların vazgeçilmez tercihi olarak görülür.

Firmalar katıldıkları fuarlarda odak noktası olmak, en göze çarpan ve unutulmaz olmak istiyorlar ise mutlak suretle truss sistem kiralama yoluna giderler.

Truss Sistemlerin Avantajları

Yıllar öncesinde yalnızca aydınlatma sistemi olarak kullanılan truss alüminyum sistem işlevselliği, çarpıcılığı, etki alanı, kolay kurulumu, kolay taşınırlığı, kiralanma imkanı vermesi ve modüler olması nedeniyle bir çok etkinlikte kullanılır ve avantaj yaratır.

Aynı zamanda bu sistem kurulduğunda hiçbir hava koşulundan asla etkilenmez. Yapısının ve malzemesinin çok sağlam olması nedeniyle hava koşullarında herhangi bir değişim sistemi bozmaya kesinlikle yetmez. Bu da yarattığı büyük kolaylıklardan, avantajlardan sadece biri olarak göze çarpmaktadır.

Bu sistemin çok rağbet görmesinin nedenleri tamamen bu sayılan etkilerden kaynaklanmaktadır. Aydınlatma konusu ile ilgili olarak da günümüzde halen en iyi çözümü yine truss sistemler sayesinde elde ettikleri görülmektedir. Bu yadsınamaz önemli özelliklerden biridir.

×