0212 706 02 60

info@versusmimarlik.com

Kiralık Zemin Sistemleri

Kiralık Zemin Sistemleri Model ve Çeşitleri

Fuar ve sahne stantları, şirket sahiplerinin kiralama yaptığı önemli alanlardan biridir. Kiralanan alanın kaliteli ve profesyonel olması müşterinin dikkatini çekmektedir. Özellikle kiralık zemin sistemleri mekanın şık ve ışıl ışıl görüntüye kavuşması noktasında destek oluşturmaktadır. Bu noktada Versus Mimarlık profesyonel mimarlarla birlikte kaliteli zemin sistemleri hizmeti sunmaktadır. Sistemin belirlenmesi, kurulum ve montajı gibi işlemler firma tarafından tamamlanmaktadır.

Kiralık Zemin Sistemleri

Zemin sisteminin seçimi noktasında alanın genişliği ve kullanım amacı dikkate alınmalıdır. Fuar, stant ya da toplantı alanı hangi amaçla kullanılacaktır? Bu sorunun cevabı zeminin düzenlenmesinin temel taşı olmaktadır. Alanın genişliği kiralık zemin sistemleri ve fiyatları noktasında belirleyici unsur olarak rol oynamaktadır. Stant kurmak isteyen firma Mimarlık şirketi ile detaylı görüşme yaparak beklentilerini dile getirmektedir.

Kiralık Zemin Sistemleri Tasarım ve Planlama

Kiralık stand kurulabilecek her ortamda isteğe bağlı farklı zemin sistemleri ve modelleri uygulanabilmektedir. Farklı amaçlara hizmet edebilen standların, kiralık zemin sistemleri model ve çeşitleri mevcuttur.

Fuar standlarında üç tür zemin sistemi kurulabilmektedir. Bunlar; karolaj, halı ve parkedir.

Karolaj zemin sistemi 18 mm suntalamların 1 metreye 1 metre ölçülerde kesilerek hazırlanmış alüminyum karkasların üzerine oturtularak hazırlanan bir zemin sistemidir. Bu sistem kiralık zemin sistemleri model ve çeşitleri arasında en şık görüntüye ulaşılabilecek zemin sistemidir.

Yerden 8 cm yükseklikte inşaa edilen karolaj zemin sistemi, altından geçirilecek elektrik ve su tesisatının rahatlıkla kurulmasını sağlamaktadır.

Karolaj zemin sistemi, genellikle beyaz renkte tercih edilmektedir.

Kiralık Zemin Sistemleri Çeşitleri

Karolaj zemin sisteminden sonra parke zemin sistemi de en çok tercih edilen zemin sistemidir. Hatta kiralık zemin sistemleri model ve çeşitleri arasında en çok tercih edilen zemin sistemi, parke zemin sistemidir.

Stand zeminine parke döşenmeden önce, stand altına destek amaçlı köpük ya da ham sunta yerleştirilerek döşemesi yapılmaktadır. Böylece stand zemini daha sağlam olmaktadır.

Diğer bir zemin sistemi olan halı da, sergilenecek ürünün ağır olması ve yerde tanıtımı yapılması halinde tercih edilmesi gerekmektedir.

Uygulanacak ve seçilecek kiralık zemin sistemleri model ve çeşitleri konusunda son karara, reklamı yapılacak ürün sıkalası üzerinden varılmalıdır.

Ticarete küçük bir başlangıç yapmak isteyen, sektörün havasını koklamak isteyen, belli bir ürünün yada olgunun reklamını ve tanıtımını yaparak insanların zihinlerinde yer edinmek isteyen herkesin tercih edebileceği stand kurulumları, az sermaye ile çok fazla insan etkileşiminin sağlanması amacıyla gerçekleştirilmektedir.

Zemin Sistemleri

Kurulacak standın hangi amaca hizmet edeceğinden, açılacak ortamın büyüklüğüne ve temasına kadar birçok konunun karar vermeye etken olarak görüldüğü ortadadır. Kişi reklamını yaptığı ürünün çizgisi doğrultusunda seçimler yapmalıdır.

İşini bilen, sektöre hakim firmalar tarafından stand montajları yapılmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgiye de sahip olunabilecek bu firmalar, kiralık zemin sistemleri model ve çeşitleri hakkında da engin bilgi donanımına sahiptir.

Zemin sistemlerinin genellikle beyaz tercih edildiği bilinen bir gerçektir. Buna nazaran tercih edilen stand tasarımları da zemin sistemini etkilemekte, aynı çizgide ilerlenmeye devam edilmesine dikkat edilmektedir.

Uyum içerisinde olan standlar, insanların dikkatini daha çok çekecek, satışı yapılan ürün hakkında zihinlerde olumlu bir hava yaratılmasına sebep olacaktır.

Belirli hususlar göz önünde bulundurularak kiralık zemin sistemleri model ve çeşitleri konusunda deneyimli kadrosu ile hizmet veren firmalar ile iletişime geçildiği takdirde, uygun fiyatlara kaliteli stand tasarımlarına sahip olunmaktadır.

Stand Zemin Sistemleri

Şık bir görüntüye sahip olmak isteyen, kolay temizlenmesine önem veren, renkli bir ortam yakalamak isteyen ve de daha birçok alternatife yönelen herkes, kiralık zemin sistemleri model ve çeşitleri hakkında birçok farklı hedefe yönelmektedir.

İletişime geçilecek firmalardan kiralanan standlar ve zemin kaplama sistemleri, montaj ve demontaj yönünden rahatlıkla uygulanabilen ürünlerdir.

Farklı renk, ebat ve malzemlerde olan stand tasarımları, istenilen büyüklüklerde gerçekleştirilmektedir. Zeminlerin dayanıklılığı açısından uygulanacak işlemler çok önemlidir.

Gerekli elektrik düzeneğinin ve aydınlatmaların modern bir hava yakalamak adına ve de aydınlık bir ortamın oluşması adına, stand içerisine konumlandırılması gerekmektedir. Stand kiralayan kişilerin hedefi, insanların olumlu anlamda dikkatini çekmek ve zihinlerde yer edinmek olduğu unutulmamalıdır.

Kasvetli ve düzensiz standlar müşterinin yönelmesini engelleyecek, reklamı yapılan ürünün de kötü bir izlenim bırakmasına sebep olacaktır.

Hal böyle olunca en ufak ayrıntılara bile dikkat edilmeli, kurulacak standların zemin kaplamalarından düzenine kadar her konu ile yakından ilgilenilmelidir.

Modaya hakim, yeni gelişmeleri takip eden firmalar, müşterilerin istekleri doğrultusunda hareket etmekte, gerekli irtibat ve anlaşma sonrasında stand kurulumlarını gerçekleştirmektedir.

Özellikle kiralık zemin sistemleri model ve çeşitleri ile ön plana çıkan firmalar, deneyimli kadrosu ile kurulumları gerçekleştirmekte, zamanı geldiğinde de stand toplamasını yine uzman kadrosu vasıtası ile yapmaktadır.

Kurulacak standların sadece basit bir işlem olarak görülmemesi, hizmet edilen amaca yönelik önemli atılan bir adım olduğu unutulmamalıdır.

Bu sebepten ötürü de profesyonel ellerden çıkacak kurulumlar ile sektörün tozunu atılması sağlanmış olacaktır. Kaliteli ürünler kaliteli satışları da beraberinde getirmekte, uygulanacak ve izlenecek yolda üzerinde durulması gereken birçok konu olduğu unutulmamaktadır.

×