0212 706 02 60

info@versusmimarlik.com

Kiralık Ürün Teşhir Üniteleri

Kiralık Ürün Teşhir Üniteleri Model ve Çeşitleri

Teşhir, sözlük anlamı olarak; gösterme ve sergileme anlamına gelmektedir. Teşhir ürünleri, genellikle mağazalarda sergilenen ve müşterilerin test edebilmesi amacıyla; açık hâlde duran ürünlere denir. Kiralık ürün teşhir ürünleri de, çoğu sektörde sıkça kullanılır. Teşhir ürünler, beklenilen daha iyi çıkan ürünler olmalarından dolayı; insanların beklentisi olumlu yönde hızla yayılmaktadır.

Bilgisayar, telefon vb. elektronik cihazlar dahil pek çok sektörde; kiralık ürün teşhir ürünleri mevcut olabilmektedir. Bu ürünler, ticari olarak da kullanışlılık sağlar.
Ticari açıdan teşhir ürünleri, daha uygun fiyatlarla müşteriye de sunulabilmektedir. Örneğin; kapalı kutu 1000 TL değerindeki ürünün, bir teşhir ürünü olması hâlinde; 700-800 TL gibi fiyatlarda satılması mümkün olabilmektedir. Bu durum, aynı zamanda; kullanıcılara da cazip gelmektedir.

Kiralık Ürün Teşhir Üniteleri Tasarım ve Planlama

Daha çok pratik sunum gerçekleştirmek adına ürün teşhir standları kullanılmaktadır. Metal, ahşap ve plastik tasarım altında üretimi gerçekleştirilen bu çeşitler, birçok farklı amaç doğrultusunda değişik yerlerde kullanılabilmektedir.
- Alışveriş merkezlerinde
- Marketlerde
- Farklı mağazaları
- Fuar organizasyonlarında

Özellikle görsel açıdan müşteriyi etkilemek ve daha güvenilir, saygın bir sunum gerçekleştirmek için değişik ürün teşhir malzemeleri bulunmaktadır. Değerlendirilecek olan alana ve amaca bağlı olarak değişik tasarımlar üzerinde kiralık ürün teşhir ürün ve modelleri seçimi yapılabilmektedir.

Genelde bu ürünler kiralık olarak elde edilir ve organizasyon süresi boyunca rahatlıkla kullanılabilmektedir. Profesyonel bir anlayışla üretimi gerçekleştirilen bu tasarımlar ulaşım ve kurulum aşamasında da en iyi destek elde edilebilmektedir.

Kiralık Ürün Teşhir Ürün ve Modelleri

Tanıtımı gerçekleştirecek ürün ve hizmete bağlı olarak birçok değişik kiralık ürün teşhir ürün ve modelleri arasından tercih gerçekleştirmek mümkün. Bu konuda tek ya da çift taraflı stand modelleri bulunmaktadır. Aynı zamanda 4 yönlü seçenekler arasından da tercih gerçekleştirmek mümkün. Bu sayede organizasyon içerisinde rahatlıkla her müşteriye aynı anda senkronize şekilde ulaşım imkânı elde edilebilmektedir.

Ayrıca teknolojik ürün tanıtımı gerçekleştirilmek istendiğinde, tek yönlü raf bölmeleri ve masaüstü formlar da çalışmalara dahil edilmektedir. Bu sayede çok daha fonksiyonel bir yapı altında değişik modeller rahatlıkla değerlendirilmektedir. Kaliteli malzeme yapısında hazırlanan bu ürünler, görsel açıdan etkili bir görünüm sunarken; oldukça uygun fiyatlar üzerinden de seçim şansı sunuyor.

Tasarım Açısından Ürün Teşhir Çeşitlerinin Özellikleri

Genelde ürün teşhiri için değerlendirecek stand modelleri marka tanıtımı konusunda kullanılır. O yüzden mutlaka şirket açısından marka ve logo, şirkete özgü renkler ve desenler buna göre ele alınarak tasarımları gerçekleştirilmektedir. Mesela herhangi bir içecek tanıtımı konusunda o içeceğe benzer bir stand modeli gerçeğe dönüştürülür. Aynı zamanda kahve veya tablet görünümünde farklı çeşitlerde kiralık ürün teşhir ürün ve modelleri konusunda ön plana çıkıyor.

Burada önemli olan müşteriyi çekmek ve onlara güvenilir, itibari şekilde ile hizmet ve ürün tanıtımını sağlamaktır. Özellikle fuar organizasyonları için daha çok gerçek alıcı müşteriler ve iş ortakları katılır. Bu yüzden doğru bir prestij elde etme konusunda teşhir ürünleri büyük öneme sahiptir.

Kullanım Amaçlarına Bağlı Olarak Kiralık Teşhir Ürünleri ve Modelleri

Kullanım amaçlarına uygun şekilde birçok değişik teşhir ürünlerini değerlendirmek mümkün. Örneğin fuar organizasyonlarında teşhir standı olarak farklı model yapısı bulunuyor. Daha çok reyon olarak kullanılan fuar alanlarında, görsel açıdan da şık bir tasarım elde etmek mümkün. Daha çok portatif bir sistem üzerinden tasarlanan kiralık ürün teşhir ürün ve modelleri, her türlü organizasyonlar için sergi amaçlı büyük bir avantaj sunmaktadır. Oldukça geniş bir renk yelpazesi ve moda tasarımı altında elde edilebilecek olan teşhir ürünleri, tanıtım ve reklam konusunda en önemli seçeneklerin başındadır. Zira hem uygun fiyatlı elde edilebilir hem de kolay kurulum imkanı ile değerlendirilebilir.

Kullanılabilecek Değişik Teşhir Stand Çeşitleri

Değişik amaçlar doğrultusunda tasarımı gerçekleştirilen teşhir ürünleri ve standları, rahat bir kullanım amacı sunmaktadır. Burada kriterler marka, firmanın bulunduğu sektör ile ürünlerdir ve malzemeler değişkenlik göstermektedir.
- Masaüstü stand modelleri
- Ayaklı stand çeşitleri
- Tadımlık standlar
- Tel teşhir stand seçenekleri
Kaliteli malzeme yapısı ile dizaynı gerçekleştirilen bu teşhir ürünleri, uygun fiyatlar ile kolay kullanım imkanı tanımaktadır. Rahatlıkla her alanda hızlı şekilde kurulumu gerçekleşir ve dayanıklı yapısıyla ürün ile hizmet tanıtımı sağlar. Farklı süreler altında kiralama imkanı tanıyan bu ürünler, her sektör için değerlendirilecek farklı çeşitler sunmaktadır. Yani bu çeşitler ana kategori kapsamında kendi içerisinde farklı modeller sağlıyor.

Özel Tasarım Teşhir Standları

Teşhir ürünleri konusunda özel olarak tasarımları gerçekleştiren stand modelleri, renk ve modellerin yanı sıra boyut olarak da değişkenlik göstermektedir. Her marka ve firmaya özgü tasarım altında gerçekleştirilen modeller, güvenilir ve itibarlı şekilde tanıtım imkanı vermektedir. Her isteğe bağlı olarak kiralık ürün teşhir ürün ve modelleri arasından tercih yapabilir ve çok uygun fiyatlarla hemen sipariş verebilirsiniz. Bu konuda metal, plastik, ahşap ve tel ile pleksi ve birçok değişik malzeme yapısı altında üretimleri gerçekleştirilmektedir. Böylece kullanılacak alanda çok daha rahat kurulum ve değerlendirme şansı sunar.

×