0212 706 02 60

info@versusmimarlik.com

Tasarımlarımız

Festival ve Etkinlik Standları

Festival ve Etkinlik Standları Model ve Çeşitleri Özel sektörde ya da devlet eli ile yapılan organizasyonlar da, belirli zamanlarda festivaller […]

Detaylı İnceleyin

Organizasyon Stand Tasarımları

Organizasyon Stand Tasarımları Model ve Çeşitleri Organizasyonlarda kullanılan standlar, firmanın kendisini ifade edebilme biçimini yansıtır. Organizasyon stand tasarımları model ve […]

Detaylı İnceleyin

Ürün Teşhir Stand Tasarımları

Ürün Teşhir Stand Tasarımları Model ve Çeşitleri Ürün teşhir standları, rekabette öne çıkmak ve de ürün satışlarını arttırmak amacıyla kullanılan […]

Detaylı İnceleyin

Özel Stand Tasarımları

Özel Stand Tasarımları Model ve Çeşitleri Özel Standlar, firmaların katılımcı oldukları organizasyonlarda prestij sağlaması ve optimum şekilde kendisini yansıtabilmesi açısından […]

Detaylı İnceleyin

Avm Stand Tasarımları

Avm Stand Tasarımları Model ve Çeşitleri Alışveriş merkezlerinde küçük sermayeli gelir kapısı elde etmek isteyen insanların tercih ettiği stand kurulumu, […]

Detaylı İnceleyin

Tasarım Modelleri ve Çeşitleri

Maxima standları tasarlanırken öncelikle ürünlerden ve ürünlerin kullanılacağı alandan ne beklendiği belirlenmekte ve buna uygun tasarımlar ortaya çıkarılmaktadır. Konusunda uzman ve yenilikçi tasarımcılar, tasarım model ve çeşitler arasından seçim yaparken dar mekanlarda dahi konforunuzu ve kullanım alanında ki yaşam kalitenizi arttırmak üzere çalışmalarını yürütmektedir.

Örneğin özellikle fuar alanlarında ürün teşhirine yeterli yer ayrılırken, katılımcılarla kaliteli bir ortamda bilgi paylaşımında bulunulabilecek bir alan ihtiyacı göz ardı edilebilmekte veya yetersiz bırakılabilmektedir. Bu durum ise sonraki süreçte hem büyük sıkıntılara yol açabilmekte hem de kötü bir izlenime neden olmaktadır. Maxima standlarında tasarım model ve çeşitler belirlenirken ise, bu ve benzeri gözünüzden kaçabilecek her türlü olası sorun tecrübeli çalışanlar tarafından öngörülerek engellenebilmektedir.

Tasarım Süreci ve Planlama

Stand günümüzde önemli bir ihtiyaç olarak varlık göstermektedir. Bu ihtiyaç her geçen gün daha da artış göstermektedir. En küçük mağazalardan tutun da en büyük alışveriş merkezleri, fuarlar v.b. stand kullanımına ihtiyaç duymaktadır. Esasında stand, öyle alelade ürün teşhiri yapılan bir ortam sunan bir yapı olmaktan ibaret değildir. Görücüye çıkarılan ürünün kendisi kadar teşhir edildiği ortam da büyük bir önem taşımaktadır. Bu nedenle stand tasarımına büyük bir ihtiyaç söz konusudur.

Stand tasarımı konusunda hizmet kalitesine ve uzmanlığına güven duyabileceğiniz bir adres arıyorsanız versusmimarlik.com'u tercih edebilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyen ve konusunda uzman tasarımcılarıyla hizmet veren Versus Mimarlık ile çalışabilirsiniz.

AVM Stand Tasarımları

Konusunun uzmanı çalışanlarıyla hizmet veren Versus Mimarlık, sizler için hayal ettiğiniz profesyonellikte avm stand tasarımları yapmaktadır. Yapılan bu tasarımlar sayesinde ürünlerin teşhiri çok daha dikkat çekici bir hal almaktadır. Özellikle de Avm'ler gün içerisinde pek çok ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. AVM'leri ziyaret eden misafirlerin büyük bir bölümü potansiyel müşteri olma özelliği barındırmaktadır.

Alışveriş yapmayı planlayan bir ziyaretçinin dikkatini ilk çeken detay hiç şüphesiz ürünlerin sergilendiği standlardır. Bu bakımdan stand tasarımlarının profesyonel kişiler tarafından yapılması büyük bir önem taşımaktadır. Sizin için mümkün olabilecek en iyi avm stand tasarımları yapan profesyonellerle çalışmanız size başarı getirecektir.

Özel Stand Tasarımları

Standlar pek çok ürünün teşhirine imkân sunan en önemli ortamlardır. Bu nedenle farklı ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanmış olan özel stand tasarımları bir ihtiyaçtır. Bu noktada ihtiyacınız olan stand tasarımını sizin için yapacak olan en seçkin adreslerden biri versusmimarlik.com'dur.

Müşterilerinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak adına hizmet veren Versus mimarlik, özel stand tasarımları yapmaktadır. Yapmış olduğu birbirinden mükemmel nitelikteki özgün tasarımlarıyla başarılara imza atmaktadır. Bu başarıların ise her gün bir yenisine imza atmaya da devam etmektedir. Bıkmadan ve usanmadan, müşterileri için çalışmaktadır. Versus Mimarlik sizin için en iyi tasarımları yapmaya ara vermeksizin devam etmektedir.

Fuar Stand Tasarımıları

Fuar, ticaretin geliştirilmesi amacıyla belli bir zaman aralığı için kurulan pazar olarak tanımlanmaktadır. Fuarların önemi özellikle de günümüzde oldukça büyüktür. Alıcı ve satıcıların bir araya gelebilecekleri ortam sunmaktadırlar. Böylece çeşitli iş anlaşmaları yapma imkanlarını bu pazarlar sayesinde bulurlar. Fuarlar genel olarak hep aynı yerlerde ve düzenli aralıklarla kurulurlar. Bununla birlikte her yıl aynı tarihte birkaç haftalığına kurularak ziyaretçilere kapılarını açarlar.

Fuarların kendileri kadar teşhiri gerçekleştirilecek olan fuar stand tasarımıları da büyük bir önem arz etmektedir. Bu bakımdan ihtiyacınız olan stand tasarımını konusunun uzmanı firmalara yaptırmanız önemlidir. Böylelikle, başarılı iş anlaşmalarına imza atabileceğiniz fuar stand tasarımıları hizmeti alabilirsiniz.

Ürün Teşhir Standları

Bir ürünün alıcısı ile buluşturulduğu en önemli ortamı sunarlar. En az görücüye çıkarılacak ürünün kendisi kadar teşhir edildiği ortamında önemi söz konusudur. Bu noktada ürün teşhir standları tasarımları konusunda uzman firmalarla çalışmanız gerekir. Hizmet almak için tercih ettiğiniz firmanın profesyonelliği çok önemlidir.

İhtiyacınız olan ürün teşhir standları tasarımı konusunda deneyimli firmalardan yardım almanız gerekir. Çünkü bu durumdaki firmalar mümkün olduğunca özgün ve başarılı tasarımlara imza atarlar. Bu durum ise sizin için ciddi bir yarar ortaya koyar. Ürünlerinizi müşterilerinizle çok daha profesyonel ortamlarda buluşturma imkânı elde edersiniz. Bu bakımdan her zaman stand tasarımları konusunda başarılı işler çıkaranlarla çalışmalısınız.

Organizasyon Stand Tasarımları

Organizasyon, birden fazla sayıdaki kişi/gurupların bir araya gelerek amaçlarını geliştirmek için ortaya koydukları iştir. Bu noktada organizasyon stand tasarımları büyük önem taşımaktadır. Organizasyon denildiğinde pek çok çeşitlilik söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle ihtiyacınız için en uygun nitelik barındıran organizasyon stand tasarımları ortaya koyan firmalarla çalışmanız gerekir. Bu sayede gerçekleştirdiğiniz organizasyonlarınızda arzuladığınız başarıyı yakalamanız kolaylaşacaktır.

Başarılı organizasyonlar gerçekleştirmenin en önemli aşamasını kullanılacak olan organizasyon standları oluşturmaktadır. Böylesine önemli bir aşama olma özelliği taşıyan organizasyon stand tasarımları için mutlaka konun uzmanıyla çalışmalısınız. Ancak bu yolla arzu ettiğiniz başarıyı yakalamanız mümkün hale gelecektir.

Festival Ve Etkinlik Standları Tasarımları

Festival, çoğunlukla yerel bir topluluk tarafından belirlenmiş ve gelenek haline dönüşmüş gün/tarihlerde yapılan kutlamalar dır. Festival, gerçekleştirildiği yörenin imgesi hâline gelmiş olan etkinlikler bütünü olarak ifade edilmektedir. Festival kelimesi ise Latince festa kelimesinden gelmektedir. İlk olarak 1200'lü yılların başında gerçekleştirilmeye başlanmış ve yerleşik bir hal almıştır.

Gerçekleştirilen festivallerin, hayata geçirildikleri yere sağladığı önemli katkıların varlığı söz konusudur. Böylesine önemli olan etkinliklerin ise en önemli unsurunu standlar oluşturmaktadır. Festival ve etkinlik standları tasarımları bu bakımdan büyük önem teşkil etmektedir. Festival ve etkinlik standları tasarımları konusunda ise Versus Mimarlik en büyük yardımcınız olacaktır.

Neden Tercihiniz Versus Mimarlik Olmalı?

Sektörde festival ve etkinlik standları tasarımları gibi çeşitli stand tasarımı oldukça büyük önem arz eder. Bu standların tasarımlarının gerçekleştirme konusunda uzman bir adrese ihtiyacınız söz konusudur. Çalışacağınız mimarlık ofisi ne kadar profesyonel tasarımlar yaparsa size o kadar önemli başarılar elde etme imkanı sağlar. Bu bakımdan sizin için en iyi seçenek Versus Mimarlik olacaktır.

Versus Mimarlik her biri konusunun uzmanı olan bir kadro ile faaliyetlerini yürütmektedir. Yaptığı her stand tasarımında özgünlüğe önem verir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını iyi dinler ve anlar. Bu anlayış doğrultusunda da kalıcı çözümler sunmak üzere mükemmel tasarımlar hayata geçirir.

Stand Tasarımları Uygun Fiyatlı Mıdır?

Kusursuz, özgün ve sıra dışı stand tasarım çözümleri sunan Versus Mimarlik, müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Sunduğu hizmetlerde ise makul tutarlarda ücretler talep etmeyi benimsemektedir. Müşterilerinden talepte bulunduğu her kuruşun karşılığını vermek için ise büyük bir titizlikle çalışmaktadır.

Sektördeki diğer mimarlık ofisleri ile karşılaştırıldığında çok daha uygun fiyatlı olarak stand tasarımları gerçekleştirmektedir. Sunduğu hizmetin kalitesinden ödün vermeden uygun fiyatlı hizmet alabileceğiniz seçeneklerin başında gelmektedir. Sizin için her zaman en mükemmel stand tasarımlarını yapmak üzere faaliyetlerine devam etmektedir.

Ne zaman nerede stand ihtiyacınız söz konusu olursa olsun her zaman kapısını çalabileceğiniz bir adrestir. Versus Mimarlik, her zaman sizi anlayan ve arzuladığınız başarıya ulaştıran çözümler sunmak üzere hizmet vermektedir. Sizden yalnızca bir telefon mesafesinde olan firmadan ihtiyaç duyduğunuz her vakit kolaylıkla hizmet alabilirsiniz. Aradığınız en kusursuz stand tasarımı için firma ile mutlaka iletişime geçin.

×